Nahoru
Plastová okna

Plastová okna

Mají výborné tepelně izolační a protihlukové vlastnosti, prakticky neomezenou životnost s minimální udržbou.

Dřevěná okna

Dřevěná okna

Vyrábíme z tří až čtyřvrstvé dřevěné lamely, která je buď z našich dřevin - smrk, borovice, dub, nebo z dřevin exotických - meranti.

Hliníková okna

Hliníková okna

Jsou oblíbeny pro svůj reprezentativní design, dlouhou životnost profilů, vynikající pevnost a tvarovou stálost.

Dveře

Dveře

Stovky typů, plastové, dřevěné či hliníkové. Jejich předností je kvalita a bezpečnost, výborná tepelná i protihluková izolace.

Ve stavebnictví působíme už více než 25 let, díky čemuž máme v tomto oboru opravdu bohaté zkušenosti. Poslední roky se zabýváme především prodejem a montáží plastových oken a dřevěných oken a plastových dveří včetně jejich příslušenství. V naší nabídce najdete plastová okna Inoutic a plastová okna Salamander, dřevěná okna (známá také pod názvem dřevěná eurookna), hliníková okna a dřevěné dveře, hliníkové či plastové vchodové dveře. Pro nejen plastová okna a dveře poskytujeme komplexní služby zahrnující demontáž a likvidaci starých oken, montáž oken nových včetně stínící techniky, zednické zapravení oken a dveří a také následný servis plastových oken a dveří. Na veškerá dřevěná okna, hliníková okna i plastová okna a dveře poskytujeme záruku 5 let. Nejčastěji naše (nejen) plastová okna dodáváme a montujeme v krajích Praha a Střední Čechy, ale zakázky jsme realizovali např. i ve vzdáleném Harrachově či v okolí Železného Brodu.

Plastová okna a dveře nabízíme z profilů od německých výrobců Inoutic a Salamander. V profilové řadě plastových oken Inoutic nabízíme profily Inoutic Arcade, Inoutic Prestige, Inoutic Eforte, které se vyznačují dlouhou životností, dokonalými tepelně izolačními vlastnostmi, stálou barevností a velkou variabilitou barev. Plastová okna Salamander a jejich profily Salamander Streamline 5K, 7K a Luxus 3D se můžou pyšnit kromě výše zmíněných vlastností také brillantovou bělostí. Při montáži plastových oken a dveří od nás získáte také důležité informace o čištění a údržbě plastových oken. Pravidelný servis plastových oken a dveří je totiž doporučován všemi výrobci.

Mimo oblast montáže oken se zabýváme projekčními pracemi, dozorováním staveb a poradenstvím ve stavebnictví. Připravíme pro Vás kompletní projektovou dokumentaci staveb jakéhokoli charakteru v rozsahu dokumentace pro územní řízení, dokumentace pro stavební povolení i realizační prováděcí dokumentace.  

Nejzajímavější montáž 2018 Nejzajímavější montáž 2018

Plastová okna nemusí být jen bílá, šedá nebo v dekoru dřeva

Detail
Novostavba střední Čechy Novostavba střední Čechy

Aby to nevypadalo, že se zaměřujeme pouze na Prahu a bytová družstva, mrkněte na jednu z našich posledních novostaveb roku 2018

Detail