Nahoru

O nás

Jsme česká rodinná firma, která se v oboru stavebnictví pohybuje už více než 25 let. Snad i díky tomu si zakládáme na pečlivé práci a na poctivém jednání s každým zákazníkem. V posledních letech se nejvíce zaměřujeme na kompletní dodávku a montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken i dveří. Hlavním cílem naší práce je trvalá spokojenost všech zákazníků. Věříme, že kvalitní práce a přátelská komunikace by měla být pro každou firmu samozřejmostí. Alespoň pro nás to tak je.

Základem úspěšné realizace je podle nás individuální přístup, který začíná již u konzultace a nezávazného zaměření. Obojí samozřejmě provádíme zdarma, na základě Vaší zcela nezávazné poptávky. Se zákazníkem se nejraději setkáváme přímo na místě montáže oken a dveří, abychom si dokázali povídat o konkrétním řešení a zvolili tak ideální technické provedení. Individuální přístup, který vám dokáže nabídnout většinou pouze menší firma, je velmi důležitý. Vhodně a individuálně nastavená nabídka může realizaci výrazně zlevnit a také zajistit její kvalitní a bezproblémové provedení. Každý projekt je jedinečný a každý zákazník má své představy a požadavky, to si moc dobře uvědomujeme.

Heslem naší firmy je proto plně uspokojit přání našich klientů, důraz však klademe i na technickou proveditelnost návrhu a vhodné architektonické ztvárnění. Rádi Vám se vším poradíme, cokoliv vysvětlíme a zasvětíme Vás do všech případných možností, trendů a tipů v oblasti plastových, dřevěných, hliníkových oken a dveří.

Nejlepší reklamou je pro nás spokojený zákazník. Také proto máme vždy radost, když se nám naši zákazníci ozvou s milým poděkováním za bezproblémovou montáž oken, vyjádřením spokojenosti, poptávkou na další spolupráci, nebo doporučením známému.